Tiskárna v Letňanech nabízí výrobu mnoha variant prémiových obalů

Nováček na trhu, digitální tiskárna DIGEN, vznikl před několika málo měsíci na zelené louce v pražských Letňanech. Kromě potisku vizitek, letáků, svatebních oznámení nebo obálek časopisů vsadila na digitální tisk obalů. Ten nabízí splnění současných trendů plynoucích ze zvyšující se poptávky po variabilitě, personalizaci, ale také po exkluzivním vzhledu obalů.

Sídlem firmy a novou halou nás provedl obchodní ředitel tiskárny Ivo Vedra, který na úvod zmínil: „S cílem odlišit se od jiných tiskáren jsme se rozhodli investovat na české poměry do unikátní technologie spočívající ve spojení digitálního archového tiskařského stroje HP Indigo 7900, přezdívaného digitální ofset, a zušlechťovacího stroje Scodix Ultra Foil.“ Výsledkem je výroba neomezeného množství variant prémiových obalů. Obaly se zde tisknou, zušlechťují a vyřezávají až do formátu B2. Tiknout lze na papír, plast a různé samolepicí materiály. Stroje zvládnou tloušťku substrátu až 700 mikronů.

Zdroj: Adriana Weberová, Packaging Herald

Další články

DIGEN: Kde ostatní končí, my začínáme

Probrali jsme trendy, technologie i produkty. Ale hlavně mě zajímalo, v čem je DIGEN výjimečný a jakou nabízí přidanou hodnotu oproti konkurenci.

První Scodix s fóliováním na českém a slovenském trhu

Od druhé poloviny loňského roku ale na českém a slovenském trhu pracuje v tiskárně Digen v pražských Letňanech první Scodix s fóliovací jednotkou: Scodix Ultra Pro Foil.

Tiskárna v Letňanech nabízí výrobu mnoha variant prémiových obalů

Nováček na trhu, digitální tiskárna DIGEN, vznikl před několika málo měsíci na zelené louce v pražských Letňanech. Kromě potisku vizitek, letáků, svatebních oznámení nebo obálek časopisů vsadila na digitální tisk obalů.