DIGEN: Kde ostatní končí, my začínáme

Na schůzce byli Ing. Ivo Vedra (obchodní ředitel) a Erika Jankových (marketing). Probrali jsme trendy, technologie i produkty. Ale hlavně mě zajímalo, v čem je DIGEN výjimečný a jakou nabízí přidanou hodnotu oproti konkurenci.

Prvotní myšlenka vzniku DIGENu byla, že zde chtěli začít navrhovat, vyrábět a nabízet tiskoviny na úplně jiné špičkové úrovni. Široká skupina klientů takový přístup na trhu už nějakou dobu postrádala a konkurence takový požadavek do té doby příliš nesplňovala.

Lidé se mě často ptají, proč děláme vizitky. Jako nosič informací dnes už moc nefungují, ale můžou mít účel silně reprezentativní. A ten funguje skvěle.
Ivo Vedra

Zdroj: NGP

Další články

DIGEN: Kde ostatní končí, my začínáme

Probrali jsme trendy, technologie i produkty. Ale hlavně mě zajímalo, v čem je DIGEN výjimečný a jakou nabízí přidanou hodnotu oproti konkurenci.

První Scodix s fóliováním na českém a slovenském trhu

Od druhé poloviny loňského roku ale na českém a slovenském trhu pracuje v tiskárně Digen v pražských Letňanech první Scodix s fóliovací jednotkou: Scodix Ultra Pro Foil.

Tiskárna v Letňanech nabízí výrobu mnoha variant prémiových obalů

Nováček na trhu, digitální tiskárna DIGEN, vznikl před několika málo měsíci na zelené louce v pražských Letňanech. Kromě potisku vizitek, letáků, svatebních oznámení nebo obálek časopisů vsadila na digitální tisk obalů.