Chceme být ZOOTem v tiskařině,” říká šéf obchodu Digen Ivo Vedra

Startup, to nemusí být jen dobrá appka, prostory v Karlíně a neformální dresscode. V Digenu vás přivítá průmyslová hala, v jejímž středu stojí velký Mac, u něj operátor a za ním dvě několikatunové mašiny. „To jsou ony,“ hrdě představuje Ivo Vedra dvojici tiskářských strojů, které přinášejí do Česka novou technologii tisku. „Jsou rychlé, neuvěřitelné precizní a hlavně nabízí dosud nevídané možnosti tisku.” Na zkoušku nám tiskne reklamní leták, který hned vyniká mezi ostatními papíry. Je metalický a po přejetí prstem cítíte jeho texturu. „Říkáme, že rozdíl je doslova hmatatelný,“ dodává Ivo a bere nás do showroomu. Fotograf Marek se mezitím nadšeně přehrabuje ve stozích materiálů. „Kdysi jsem chtěl na polygrafii,“ houkne a do konce rozhovoru o něm nevíme.

„Lovebrand není jen radost a nadšení. Pozná se z přístupu k zákazníkovi – jak se postavíš k řešení, když se něco nepovede?“
Ivo Vedra

Autor: Pavla Lokajova, Zdroj: Business Animals

Další články

DIGEN: Kde ostatní končí, my začínáme

Probrali jsme trendy, technologie i produkty. Ale hlavně mě zajímalo, v čem je DIGEN výjimečný a jakou nabízí přidanou hodnotu oproti konkurenci.

První Scodix s fóliováním na českém a slovenském trhu

Od druhé poloviny loňského roku ale na českém a slovenském trhu pracuje v tiskárně Digen v pražských Letňanech první Scodix s fóliovací jednotkou: Scodix Ultra Pro Foil.

Tiskárna v Letňanech nabízí výrobu mnoha variant prémiových obalů

Nováček na trhu, digitální tiskárna DIGEN, vznikl před několika málo měsíci na zelené louce v pražských Letňanech. Kromě potisku vizitek, letáků, svatebních oznámení nebo obálek časopisů vsadila na digitální tisk obalů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku