Posouváme možnosti digitálního tisku
na novou úroveň

O nás

Vítejte ve světě neomezených možností digitálního tisku.

Jsme tiskárna DIGEN a disponujeme nejmodernější digitální technologií, která spolu s kreativním myšlením přináší zákazníkům jedinečné zážitky.

Pro vysoce kvalitní tisk a zušlechtění používáme stroje HP Indigo 7900 ("digitální ofset”) a Scodix Ultra Pro s modulem Scodix Foil Station, které jsou určeny pro tvorbu parciálních a reliéfních (3D) efektů na tiskoviny, ať již v podobě laku či metalizace, ale i tisk Braillova písma.

Jsme připraveni vytisknout jakékoliv vizitky, letáky, plakáty, pozvánky, samolepky, brožury, katalogy a další tiskoviny ve špičkové kvalitě. Rádi pro Vás vytvoříme vzorky, na kterých poznáte přímo "hmatatelný rozdíl".

Píše se...

DIGEN: Kde ostatní končí, my začínáme

Probrali jsme trendy, technologie i produkty. Ale hlavně mě zajímalo, v čem je DIGEN výjimečný a jakou nabízí přidanou hodnotu oproti konkurenci.

První Scodix s fóliováním na českém a slovenském trhu

Od druhé poloviny loňského roku ale na českém a slovenském trhu pracuje v tiskárně Digen v pražských Letňanech první Scodix s fóliovací jednotkou: Scodix Ultra Pro Foil.

Tiskárna v Letňanech nabízí výrobu mnoha variant prémiových obalů

Nováček na trhu, digitální tiskárna DIGEN, vznikl před několika málo měsíci na zelené louce v pražských Letňanech. Kromě potisku vizitek, letáků, svatebních oznámení nebo obálek časopisů vsadila na digitální tisk obalů.

V čem vynikáme

Digitální technologie

Tiskneme a zušlechťujeme digitálně, proto můžeme vytvářet jedinečné produkty.

Know-how

Známe nejnovější světové trendy a víme jak na ně. Zajímá vás potenciál vašich tiskovin?

Kvalita

Začínáme znovu, pokud výsledek není 100%. Od nás získáte pouze nejvyšší kvalitu. Za tím si stojíme.

Špičkové technologie

Mezi naše možnosti nepatří pouze digitální tisk, ale také zušlechtění lakem nebo ražba folií, laminace, digitální výsek, vazba, bigování a mnoho dalšího.

  • HP Indigo 7900
  • Scodix Ultra Pro Foil
  • Wohlenberg 76-225
  • Duplo DC-616
  • Konsberg i-XE
  • Touchline CF375
  • Bourg Binder 3002

Top klienti

Chcete se i Vy odlišit?

Kontaktujte nás

Soubor

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku